यो शाकाहारी तीर्थ बनाउन सजिलो छ। किनकि यसले जमेको ब्लुबेरीसँग काम गर्छ, यो एक सिद्ध, मीठाई समाप्त खाने र पार्टनर वर्ष-राउन्ड हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 नुस्खा
- डेयरी-फ्रि पाई आटा (वा 1 पकाउँदो बादाम टर्ट आटा)
- कस्टर्ड भरने को लागि:
- 1 प्याकेज / 12.3 औंस फर्म रेशम टूफु ("लाइट" विविधता छैन)
- 1/3 कप शर्करा
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1/4 चम्मच नमक (थप अधिक स्वादको लागि)
- ब्लूबेरी Topping को लागि:
- 4 कप ब्लूबेरी (ताजा वा जमे भएका)
- 3/4 कप शर्करा
- 3 चम्मच कर्नस्टर्क
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन देखि 400 एफ। डेयरी-फ्री पाई आटा या बादाम टार्ट आटा संग 9 "टेर्ट पैन या पाई प्लेट" लाई फ्रिज गर्नुहोस। फ्रिज मा 30 मिनेट को लागि फ्रान्सीसी मा आटा।
- फोर्कको प्रयोग गरेर क्रस्टको सतहलाई खसाल्नुहोस् (यो एयर बुलबुलेलाई बेकिंग गर्दा बनाउनबाट रोक्न हो)। 10-15 मिनेटको लागि बेक्ड, या सुनहरा भूरी सम्म। भरपूर भर्न पूर्णरुपमा।
- भरिएको बनाउनुहोस्। एक ब्लेंडर मा, सिल्कन टोफू, चीनी, नींबू, र नुन र सुचारू सम्मको प्रक्रिया मिलाउनुहोस्। 2 घण्टा वा सेट नभएसम्म तयार पाई क्रस वा तीर खोल र चिलमा तान्नुहोस्।
- यसबाहेक, ब्ल्याकबेरी टप गर्ने। मध्यम आकारको सससेनमा ब्ल्याबेरी र चिनो जोड्नुहोस्, कोट को उत्थान।
- अर्को कप मा, नींबूको रस, कस्टस्टार्क र नमक मिलाउनुहोस्, कोस्टस्टर्क को भंग गर्न को लागी मिश्रण। ब्लूबेरीमा नींबू-कोनेस्टर्च मिश्रण डाल्नुहोस् र मध्यम गर्मीमा पकाउनुहोस्, प्रायः अँध्यारो पार्नु, जब सम्म मिश्रण मोटो सिरपको स्थिरता हो, लगभग 5-8 मिनेट।
- मिश्रणलाई ठुलो पार्नुहोस्। टोफू कमाण्ड भरेर फैलिनुहोस् र 1-2 घण्टा बढी, वा सेट अप सम्म फ्रिजमा फ्रिजमा फर्काउनुहोस्। ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 280 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |