वर्षमा 'गुलाब' नामक ककटेलले धेरै फारमहरू लिइसकेको छ। केही प्रकारको ब्रान्ड आधार धेरै गुलाब व्यञ्जनहरु मा तपाईले पाउनुहुनेछ भन्ने एक साधारण कारक हुन सक्छ।
मेरो लाइब्रेरीमा एक सन्दर्भ पुरानो वाल्डोर्फ-अस्टोरिया बार बुकमा छ , जुन ग्रान्ड मार्नियर र सुक्खा टिनको पेयलाई बुझाउँछ। कहिलेकाहीं कहिलेकाहीँ फ्रांसीसी संस्करण भनिन्छ जुन चेरी ब्रान्डको साथ पहिलो नुस्खा जस्तै जस्तो देखिन्छ र अंग्रेजी गुलाब (बर्टिङिङ गाइडमा थप लोकप्रिय) जलीय विविधता को लागी कार्य गर्दछ। तैपनि, केहि व्यञ्जनहरू पूर्णतया जिन्दगी छोड्छन्।
त्यहाँ अर्को गुलाब छ, जुन IBA (अन्तर्राष्ट्रिय बर्टर्सर्स एसोसिएशन) 'समकालीन क्लासिक्स' अन्तर्गत सूचीमा आधिकारिक ककटेल सूचीमा छ। त्यो नुस्खा, जो स्ट्रबबेरी सिरप को कारण विशिष्ट हो यो पहिलो नुस्खा तल।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस जिन
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1/2 औंस
- चेरी ब्रान्ड अथवा किरिच
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
गुलाब ककटेल पकाउने
- 1/2 औंस किर्चे
- 1/2 औंस सूखी वर्मोउथ
- 3 ड्यास स्ट्राबेरी सिरप
माथिको रूपमा बनाइयो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 169 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |