एक अंग्रेजी गुलाब क्लासिक मार्टीनीको एक प्रसन्न भिन्नता हो। यो मीठा छ, प्रेमी ब्रान्डी, ग्रेनेडीन र स्वादको लागि स्वादको लागि प्रयोग गर्दछ, र यसले खानेकुरा खाने भन्दा पहिले राम्रो बनाउँछ।
त्यहाँ प्रजातान्त्रिक , धन्यबाद ककटेल र ला हबाना जस्तै केहि पेयहरू छन् जो कि जेबिन ब्रान्डसँग जोडी जोडी, जुन एउटा उत्कृष्ट संयोजन हो। तपाईं सबैसँग प्रयोग गर्न चाहनुहुन्छ कि हेर्न को लागी तपाईले राम्रो रमाइलो गर्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- gin
- 1 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1 औंस स्वभाव ब्रान्ड
- 1/2 औंस उड्ने नीलो रस
- 1 चम्मच
- grenadine
- Garnish: maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- मार्सचिन चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 281 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |