Gin Fizz एक क्लासिक मिश्रित पेय हो जुन एक व्हिस्की फिज्ज जस्तो छ, मुख्य फरक फरक प्रयोगमा पाइन्छ । यी दुई पेय एक्लै छैनन् किनकि संख्याले धेरै वर्षहरुमा 'fizz' नाम लिन्छ।
जिन फ्ज्जसँग धेरै हल्का, खट्टे खट्टे स्वाद छ जसलाई दालले चमक दिन्छ। यसको कारण, एक राम्रो प्रयोग गरेर, गुणस्तर गिन सिफारिस गरिन्छ। यो घरमा उत्तम चीज हुनु पर्दैन, यद्यपि यो सस्तो जिन्नको अनावश्यक नोट मास्क गर्न पेयमा कम छ भनेर सजग हुनु आवश्यक छ।
Gin Fizz मा बदलाव
- रयल फिज्ज - सम्पूर्ण अन्डा थप्नुहोस्
- गोल्डेन फिज्ज - एक अन्डा जिरो थप्नुहोस
- डायमण्ड फिज्ज - सोडाको सट्टा स्पार्कलिंग शराब प्रयोग गर्नुहोस्
- हरित फिज्ज - सृष्टि मा मानी को एक ड्यास जोड्नुहोस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- gin
- ड्यासको
- नींबू वा कागको रस
- 1/2 चम्मच उत्तम चीनी
- 1
- अण्डा सेतो (वैकल्पिक)
- 3 औंस
- सोडा पानी
- 1
- Maraschino चेरी गार्निश को लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुखुरा, रस, चिनी र अण्डा सेतो सेतो सेतो बज्छ ।
- बलियो बनाऊ । सामान्य भन्दा बढी यदि यदि अन्य अवयवहरूको साथमा राम्रो तरिकाले मिश्रित हुन्छ भने अण्डा सेतो प्रयोग गर्न।
- बरफ हाईबल ग्लासमा बर्फ क्यूबहरूको साथ तनाव गर्नुहोस् ।
- माथि सोडा पानीको साथ।
- चेरी संग गार्निश।
यो पेय गर्दा विकल्पहरू
- रस र चिनीको सट्टा, तपाईं या तो रस र सरल सिरप वा ताजा खट्टा मिश्रण प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
- नींबू र लेम को बीच छनौट एक व्यक्तिगत छ, यद्यपि वास्तव मा सुक्खा लन्डन सूखी गिनहरु र नींबू संग जो कि हल्का जुनिपरि प्रोफाइल छ, को साथ मिलन को लागी लगते जस्तो देखिन्छ।
- एक अण्डा प्रायः जिन फ्याजिजमा प्रयोग गरिन्छ र केहि भिन्नताहरूले प्रयोग हुने अन्डाको भागलाई स्विच गर्दछ। यद्यपि यो वैकल्पिक हो, एक अण्डा सेतो जिन फ्याजिज (कहिले काहिँ कहिलेकाहीँ सिल्वर फिज्ज भनिन्थ्यो) एक थोपा राम्रो र बढी रोचक छ (बिना पेय, अनिवार्य रुपमा, एक गिनी रिकी )। अण्डासँग यो प्रयास गर्नुहोस् र तपाइँ के सोच्नुहुन्छ भनेर हेर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 272 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 9 जी |