नाश्ता वा ब्रन्चको लागि यो सउज र अण्डा पुलार्ने कोर्नुहोस्, मिठाई रोल वा मफिन र मिश्रित फलसँगै।
क्यासेल सुविधाजनक छ किनकी यसले रातको लागि तयार छ। बस बिहान बिहान ओवनमा पप गर्नुहोस्, र तपाईंसँग लगभग 45 मिनेटमा गर्म र स्वादिष्ट नाश्ता हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड साउजेसन (नाश्ता-प्रकार, तातो वा हल्का)
- 4 चम्मच मक्खन
- 6 स्वाद रोटी (क्रस्ट हटाइयो)
- 1/2 कप कपडा क्रेडडर पनीर (6 औंस)
- 5 ठूला अण्डाहरू (राम्ररी पीडा)
- 2 कप आधा आधा
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा एक कुञ्जी राख्नुहोस् र सनज अब गुलाबी नहुने सम्म, कुक, ब्रेक अप र मोर थप गर्नुहोस्। नाली र अलग।
- 9-by-13-by-2-inch पकाउने डिशमा मक्खन पिच्छे। टुक्राहरू टुक्रामा फाँस्नुहोस् र पिच्छे मक्खनमा छिर्नुहोस्। पकाएको रोटी परतमा पकाएको सॉसेजलाई छिटो पार्नुहोस्। सोजी तहमा समान आकारमा पनीर पछाडि राख्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरामा अण्डा अधा आधा, नमक र काली मिर्च संग; क्यासेरोलमा राख्नुहोस्।
- 8 घण्टा वा रातभरको लागि क्यासेरोल ढाक्नुहोस् र ठिक पार्नुहोस्।
- ओवनमा 350 फिट
- बेकिंग भन्दा 20 देखि 30 मिनेट पहिले फ्रिजको बाहिर क्यासेल लिनुहोस्।
- कसेरोल र सेकेन्डलाई 45 देखि 50 मिनेटको लागि, वा सेट नगरेसम्म। यदि संदेहमा, तत्काल-पढ्ने थर्मामीटर पढ्ने तापमान जाँच गर्नुहोस्। अण्डा र अन्डाको भाँडाको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 160 एफ छ।
मफिन्स वा मीठो रोल र कट-अप मिश्रित फलसँग सेवा गर्नुहोस्।
विविधताहरू
- सॉसेज तहको साथमा 1/2 वटा कटा कटा हरियो प्याज जोड्नुहोस्।
- सॉसेज को बारे मा 2 कप को diced लेफ्टोम होम या कंगन मांस, या diced पकाया बेकन को बारे मा 1/2 पाउंड संग बदलें।
- आधा-आधा पुरा दूध वा आधा दूध र आधा क्रीमको संयोजनको साथ बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 798 |
| कुल मोटा | 66 g |
| पागलिएको बोसो | 34 g |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 358 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,215 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 37 g |