प्लान्टको पंच एक क्लासिक रम पेय हो जसले पहिलो पटक न्यूयर्क टाइम्सको 1 9 08 संस्करणमा छापेको छ। धेरै अन्य पेयहरू जस्तै, यो एक विवादित उत्पत्ति छ: एक दावीले सेन्ट लुइसमा प्लान्टरको होटललाई बुझाउँछ र अर्कोले जमैकन प्लान्टकी पत्नीलाई बताउँछ जसले कामदारहरूलाई ठुलो पार्छ।
यसको उत्पत्तिभन्दा बाहिर, यो ती पेयहरु मध्ये एक हो जुन धेरै नुस्खा विविधता छन्। यो सबैलाई यसको बनाउनको लागि आफ्नै तरिका हो जस्तो लाग्छ, तर यो पंचको कुञ्जी सबैले के गर्छ र यसलाई आफ्नै बनाउँदैन।
अन्य प्लान्टको पंच व्यञ्जनहरूमा क्युराओआ, बिल्टर्स, वा विभिन्न अनौठो रस जस्ता अन्न र नारंगीको संयोजन समावेश छ। केही बारहरूमा, तपाईंले पनि फेला पार्नुहुनेछ कि 'पंच पंच मिश्रण' व्यक्तिगत रस को सट्टा प्रयोग गरिन्छ।
जबकि तलका नुस्खा एकल सेवाको लागि हो, माप मा सजिलै बढाउन को लागी मापन गर्न सकिन्छ। यदि तपाईं रम छोड्न चाहानुहुन्छ भने, प्लान्टको पंचको गैर-अल्कोहल संस्करण हो कि यो पनि धेरै स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस डार्क रम
- 1/4 औंस
- ग्रेनेडाइन (वा 1/2 औंस
- कागको रस र 1/4 औंस
- सरल सिरप )
- 2 औंस
- अनानास,
- नारंगी , या जोश फल को रस (या फल को रस को मिश्रण)
- क्लब सोडा (वैकल्पिक)
- गार्निशको लागि मौसमी फल
यसलाई कसरी बनाउने?
- आइस क्युबहरूसँग भत्किने ग्लासमा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- आइस क्युबमा भरिएको हाईबल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- यदि तपाई चाहनुहुन्छ भने क्लब सोडाको साथ शीर्ष।
- मौसमी फलहरूसँग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 147 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |