यो एक महान अल-शराब पंच हो जुन पार्टनरहरूमा सेवाको लागि एकदम सही छ। मैले यो खुल्ला घरहरू र स्वादहरूको समयमा गैर-पेय पदार्थ र नामित चालकहरूको विकल्पको रूपमा सेवा गरेको छु र यो सधैँ हिट हुन्छ।
औपनिवेशिक अमेरिकाको परम्परागत छिद्रित पन्च जस्तै, यो धेरै तातो फलहरूसँग सेवा गरिरहेको छ। सारा नारंगी, चूना र नींबूलाई स्लिङ्िंग गर्दै र केहि स्टेमलेस चेरीहरू वा मौसमी जामुनहरू थप्नाले स्वादहरू थप्दछ र एउटा उत्कृष्ट प्रस्तुतिले पंचको एक ब्याच गर्न दिन्छ।
तपाईं यसलाई हाइबलबल ग्लासमा बर्फमा एक मात्र पेयको रूपमा बनाउनुहुन्छ, अनुपातमा राख्न, वा रम प्लान्टटरको पंच बनाउन सक्नुहुन्छ।
सिन्डेन्डेलाका लागि नुस्खा धेरैसँग समान छ; यो केवल अदरक एले जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 60 औंस
- सुन्तलको रस
- 40 औंस
- अनानास रस
- 5 औंस
- कागतीको रस
- 3 औंस
- grenadine
- G arnish:
- नींबू, चूना, सुन्तला स्लाइस
- गार्निश: अन्य मौसमी फल
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फमा भरिएको पंचोइलोमा रस र ग्रेनेडाइन डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- माथिल्लो फ्लोट फल स्लाइसहरू।
- व्यक्तिगत प्याजमा बर्फबाट भरिएको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |