लाउंज लेजर एक राम्रो र सजिलो मिश्रित पेय हो जसले तपाईंलाई एक दिनचर्या हटाउन मद्दत गर्दछ। यदि तपाईं राम्रो रम र कोकको मजा लिनुहुन्छ भने, तपाइँ निश्चित रूपमा यो एक प्रयास दिनै पर्छ।
यो एकदम सरल छ: लाउंज लेजर अन्धकार रम को एक शट, Amaretto को चौथाई र कोला भन्दा बढी छैन। यो रम स्विच र तरकारी को अतिरिक्त यो सानो र अधिक रोचक बनाउन र, हुनत परिवर्तन सूक्ष्म हो, यो पनि एकदम राम्रो छ।
जबकि कोक (वा पेपीसी) तपाइँको पहिलो कोला हुन सक्छ, केहि कम ज्ञात कोला प्रयोग गर्न खुला रहन प्रयास गर्नुहोस्। आरसी कोला यहाँ राम्रो काम गर्दछ, यद्यपि एक अद्भुत ब्रान्ड क को कोला हो , जुन हाम्रो धेरै कोला 'को विपरीत हो। यो विशेष रूपमा मिश्रित पेयहरूको लागि बनाइएको थियो र एक हल्का स्वाद छ जुन वास्तवमा अन्य सामग्री को माध्यम ले चमक गर्न अनुमति दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- गाढा रम
- 1/2 औंस
- amaretto liqueur
- 8 औंस
- कोला (या एक कोलिन्स कांच को माथि को लागि पर्याप्त)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो रम र अमारटोटो बर्फमा भरिएको एउटा कलिन्स गिलासमा हाल्नुहोस् ।
- कोलाका साथ शीर्ष
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 241 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |