यो डलस डे लेचे लोकप्रिय ब्रॉडवे संगीत को 2009 को पुनरावृत्ति देखि "दोस्तों र गुड़िया" मा पाए एक ककटेल को बारार्डी को मनोरंजन हो। यो राम्रो पेय हो यदि तपाईं मोटो चकलेट मनपर्छ "मार्टिनिस" । यो ककटेल मध्ये एक हो कि तपाईं या तो प्रेम या नफरत हुनेछ र "दूधशैली" को लागि सजिलै संग गलत छ, सारा सारा ब्राउन को संगीत को आठौं दृश्य मा गर्छ जब त्यो धेरै Dulce de Leches को बिना बेचा को बिना कि Bacardi एक " संरक्षक "तर एक शराब।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस Bacardi रम
- 1/2 औंस
- डार्क गोदाव लिकुर (वा अरु अन्धकार
- चकलेट तरल )
- 1/2 औंस
- खुवाउनु भयो
- जमीनको पिच
- दालचीनी र शेड चॉकलेटको लागि गार्निश
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- शीर्ष मा दालचीनी र चकलेट shavings को एक चुटकी संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Bacardi Rum
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 162 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |