त्यहाँ एस्प्रेसो मार्टिनीमा थुप्रै प्रयासहरू छन्, तर अहिले बन्द गरिएको बेकसस भोजनालय सेन्ट क्रोक्स, भर्जिन टापुले अहिले सम्मको उत्कृष्ट एस्प्रेसो मार्टिनी ककटेलको शीर्षक राख्छन्। हामी सोचिरहेका छौं कि यो क्रुजानको वेनिला रमको संयोजन थियो र बलियो, तातो पकाएको कफीको यो राम्रो थियो।
जब तपाइँ यो गर्दै हुनुहुन्छ भने, तपाइँको कफीको शिललाई पनि अनुमति दिंदा निश्चित हुनुहोस् कि यो ताजा छ - यदि कफीको तातो छ भने, शेकरमा बर्फ लगभग तुरन्त पिउने छ। रेफ्रिजरेटर वा फ्रीजर चिलहरूमा केही मिनेटहरू राम्ररी कफीमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- क्रुजान भ्यानिल्ला रम
- 1 3/4 औंस
- Kahlua कफी मदिरा
- 1 1/2 औंस बलियो
- कफी , ठुलो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- राम्रो तरिकाले पकाएको ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
नुस्खा शिष्टाचार: बेकस रेस्टुरेन्ट, सेन्ट क्रिक्स, यूएस भर्जिन टापुहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 132 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |