रम र अमारटोटो यस तातो पेयमा तातो कालो कफी सँग मिल्दछ जुन अद्भुत सर्दिया ककटेल हो। व्हीप्ड क्रीम र शेड्ड बादम एक अतिरिक्त बोनस हो जसले ठूलो कफी पेयमा एक मीठो उपचार थप्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- rum
- 1/2 औंस
- amaretto
- 8 औंस कफी (गरम, कालो; गिलास भरेर अधिक वा कम)
- Garnish: whipped क्रीम
- गार्निश: मुलायम बादाम
यसलाई कसरी बनाउने?
- रम र अमारटोटोलाई आयरिश कफी गिलासमा राख्नुहोस्।
- तातो कफीको साथ भर्नुहोस्।
- Whipped क्रीम संग शीर्ष
- शेड्ड बादाम संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |