यो एक एन्टिलाडा हो जुन एक मुलायम आटा कर्कलिला संग मासु र सेम मिश्रण संग भरी छ। "Enchirito" एक enchilada र एक burrito को बीच एक क्रस छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदानको दौर
- 2 चम्मच पनीर प्याज काटिएको छ
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 गर्न सक्छन् (16 औंस) refried beans
- 1 चम्मच सूखे खनिज प्याज
- 1 गर्न सक्छन् (10 औंस) enchilada सस
- 2/2 कप कपडा छाडिएको पादरी पनीर
- 1 कालो जैतून (4 औंस।) कटाईयो
- 1 प्याकेज आटा tortillas, 10-इन्च आकार
यसलाई कसरी बनाउने?
एक कुखुराको माटो मासुको कडा प्याजको साथ कटाएर, मासुको सानो टुक्रामा तोडिदिन्छ जब सम्म गोभी अब गुलाबी छैन। नमक र चिनी पाउडर जोड्नुहोस्।
सुचारु नभएपछि रिफ्रिड सेमलाई माश गर्नुहोस्। माइक्रोवेव मा एक हीट सेम या एक सानो ससनी।
एक आवरण कंटेनरमा सबै एकै ठाउँमा अनुहारको टुप्लिलोस वा माइक्रोभमा नम तौलियामा लिपि। यसले उच्च सेटिङमा 30 देखि 40 सेकेन्डसम्म लिनेछ। अथवा, हल्का तेलको स्किलेटमा ताप तापक्रमहरू प्रति प्रति लगभग 1 वा 2 मिनेटको लागि।
प्रत्येक चिसिलाको केन्द्रमा चम्मच 3 चम्मचको मिश्रण। प्रत्येकमा लगभग 1/2 चम्मच सूखे खनिज प्याज निकाल्नुहोस्। 1/3 कपको न्यानो रिफ्रिड सेम संग शीर्ष। सेममा प्रत्येक टुस्किल्लाका तहका किनारहरू र किनारहरू भेट्छन्। ओवन-सुरक्षित वा माइक्रोवेव-सुरक्षित थालीमा टास्किला फ्लिप गर्नुहोस्।
चम्मच 3 चम्मचपंथी enchilada सस को tortilla को माथि माथि। 1/4 कप टुक्राएको पनीर, माइक्रोवेवमा ताप वा ब्रेलर भित्र छिट्टै पनीर पिघेको हुन्छ, त्यसपछि 3 जैतून स्लाइसको साथ माथि।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4433 |
| कुल मोटा | 310 g |
| पागलिएको बोसो | 132 जी |
| असंतृप्त फैट | 123 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 497 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10,076 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 264 g |
| आहार फाइबर | 55 g |
| प्रोटिन | 150 g |