यो स्वादिष्ट दक्षिणी मिर्च स्टेक नुस्खा दुवै हरियो र रातो बेल मिर्चको लागि कल गर्दछ र चक, ब्लेड वा राउन्ड स्टेकहरूसँग बनाइन्छ - जुन जुन तपाईंको प्राथमिकता हो, यो उस्तै राम्रो हुनेछ! सेतो चावलमा पनि ठूलो स्वाद हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 हरित घंटी काली मिर्च, बीउ र टाँस्ने स्ट्रिप्समा
- 1 रातो कपाल काली मिर्च, बीउ र स्ट्रिप्स मा कटा भयो
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 1/2 पाउन्ड चक स्टेक fillets, ब्लेड स्टेक, वा टिन्डेड गरिएको गोल स्टिक
- 1 कप पानी
- 1 चम्मच इटालियन जड़ी बूटियों को मसला
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक भारी कुखुरामा, सेतो काली मिर्चको तेलमा। मिर्च हटाउनुहोस्; छुट्याइएको। एउटै स्किलेटमा, प्रत्येक पक्षमा लगभग 5 मिनेटको लागि स्टेक पकाउनुहोस्, वा नभएसम्म। स्लाइस स्टिक र काली मिर्चको साथमा एक ठुलो पट्टामा व्यवस्थित गर्नुहोस्। पानी हिउँद, इटालियन जडीबुटीहरू, नुन, र काली मिर्चमा गरम स्किलेट, स्ट्राइकिंग र ड्रेजन (खाना पकाउने मासुबाट ब्राउन बिट) प्राप्त गर्न स्क्रैपिंग। 1/3 देखि 2/2 कप को बारे मा कम गर्न को लागी धूल। माटो र काली मिर्च
तातो पकाएका चावलसँग सेवा गर्नुहोस्। 6 लाई सेवा गर्दछ।
सम्बन्धित स्टेक व्यञ्जनहरू
स्ट्राइक रोल-अपहरू जडीबुटीहरू
Round Steak Sauerbraten
Crockpot Round Steak with Gravy
बारबेक्यू गोल स्टेक
पुरानो फारेड स्विस स्टिक
राउन्ड स्टेक मेनु
देश फ्राइड गोल्ड स्टिक नुस्खा
पिर्मेस गोल स्टेक पकाउने विधि
द्रुत र सजिलो कपर स्टेक
सजिलो मिर्च स्टेक
काली मिर्च स्टेक
गोल स्टेक व्यञ्जनहरू
बीफ व्यञ्जन सूचकांक
ग्राउण्ड बीफ व्यञ्जन सूचकांक
ढिलो कुकर व्यंजनहरू | Casseroles | मुख्य नुस्खा सूचकांक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 336 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 77 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 31 g |