यस नुस्खामा, मिर्चको मासुको भाडा बर्गरमा एक मिर्च जैक पनीर भरिएको हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 देखि 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1/2 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 4 स्लाइस Monterey जैक पनीर (तातो चिल मिर्च संग)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सिजनिंग संग गठबंधनको मैदान; 8 पटाईमा बनाउनुहोस्, प्रत्येक 1/4-इन्च मोटीको बारेमा।
- पनीर स्लाइसहरू (पट्टिहरूको 4 को बीचमा) बर्गरहरूको धेरै किनाराहरू फिट गर्न सकिन्छ। बाँकी पटाईहरू र पन्जाहरू सँगसँगै पनीरको आवरण गर्नुहोस्।
- बिरिल वा मध्यम-गर्म कोइलहरू माथि ग्रिल गर्नुहोस्, एकचोटि एक चोटि बन्द।
थप बर्गर व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 518 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 177 मिलीग्राम |
| सोडियम | 44 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 55 g |