आफ्नो माइक्रोवेव मा कुक मासु लोभ! यो सरल नुस्खा अधिक माटोलोफ को भाग हो कृपया कृपया! रचका लागि खेतको चिकन माटोलोफ, रूसी मासु पिटाई र पिज्जा मेसोलोफ। यहाँ हामी तपाईंको क्लासिक मांसपेशी को लागि एक नुस्खा बनाउन, स्वादिष्ट र घर मा चाँडै बनाया।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 tbsp। जैतून का तेल
- 1/3 कप मिनिसि प्याज
- 3 चम्मच। द्रुत पकाउने जाम
- 8 औँ। टमाटर चाट गर्न सक्छ
- 1/2 tsp। सूखे पातहरू
- 1/4 टस्पेस। सूखा मर्जोरम पातहरु
- 1/4 टस्पेस। लसुन नमक
- ड्यास सेतो मिर्च
- 1 अन्डा
- 1 lb. ground chuck
- 1 tbsp। तयार पारियो
- 1 tbsp। ब्राउन सुगर
- 1 tbsp।
- Worcestershire सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा, तेल, प्याज र लसुन मिलाउनुहोस्; 3 देखि 4 मिनेटसम्म नरम सम्म निलो पार्नुहोस्। ठूलो कटोरामा जड, अर्ध टमाटर चटनी, थिम, मर्जोरम, लसुन नमक, काली मिर्च र अण्डा संग मिलाउनुहोस्। तपाईंको हातले मासु मा मिश्रण गर्नुहोस्। 8x4 "ढोकामा गहिरो आकार।
- 9x5 "ग्लास लोफ प्यानमा राख्नुहोस्, यकीन गर्नुहोस् कि मासु मिश्रणले प्यानका पक्षहरूलाई छुट्याउँदैन। माइक्रोवेव-सुरक्षित मोक्सर्ड पेपरको साथ ढाकिएको छ। माइक्रोवेव 5 मिनेटको लागि उच्च शक्तिमा, त्यसपछि ध्यानपूर्वक टर्कीको प्रयोग गरेर रस को साबुन बन्द गर्नुहोस्। बिस्टर।
- भूरा शर्करा, कंक्रीटशायर सॉस र सरसफाइमा टमाटर चटनीको साथ बनाइन्छ। यस मिश्रण मा मासुलोफ मा, कोट माथि र किनारों को यकीन छ। ओभरमा प्यान फर्काउनुहोस्, आधा मोड घिमिरे। माइक्रोवेव-सुरक्षित मोक्सेड पेपरको साथ प्यानल राख्नुहोस् र 15 देखि 20 मिनेटसम्म 50% सम्म पकाउनुहोस् वा तुरुन्त पढ्ने मासु थर्मामीटरमा रोफ्रेसन 160 केन्द्रमा राख्नुहोस्। पन्नीको साथ राख्नुहोस् र ठिक सतहमा 5 मिनेट खडा हुन सेवा गर्दै। (खनिजको तापमान 10 डिग्री खडा हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 259 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 100 मिलीग्राम |
| सोडियम | 124 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 23 जी |