यो एक सरल र स्वादिष्ट ग्रील्ड प्यास्टभेस्ट नुस्खा हो जुन बेस स्वाद घटकको रूपमा शराब, सिट्रस र लसुनको प्रयोग गर्दछ। विशेष अवसरको लागि सही र ग्रील्ड सब्जिहरु लाई अझ राम्रो सेवा दिईयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (2 देखि 3 पाउण्ड)
- pheasant
- 1/2 कप रातो रक्सी
- 1/4 कप नींबूको रस
- 3 चम्मच ताजा अजवा (लगभग कटाई)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- काग्रेस तौलियासँग खुट्टा खुट्टा र सुत्न। भान्साको पनीर वा तीव्र चक्कु लिनुहोस् र चौधरीमा पचक्कै काट्नुहोस्। टुक्रा राख्नु पर्ने प्लास्टिकको टुक्रामा टुक्रा राख्नुहोस्।
- एक सानो मिश्रण कटोरामा बाँकी सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्।
- खुट्टाको मिश्रण, मुटुको थलोमा मिश्रण र 3 देखि 6 घण्टासम्म फ्रिजमा खानुपर्छ।
- पूर्व उच्च गर्मीको लागि ग्रिल।
- प्लास्टिकको थैलीबाट पितृलाई हटाउनुहोस्, अनावश्यक राख्नुहोस्। टुक्राहरू हल्का-तेलयुक्त ग्रिल रैकमा राख्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि पकाउन अनुमति दिन्छ, कहिलेकाहीँ अचम्मको साथ छाडेर।
- मध्यम गर्मीमा घटाउनुहोस् र अर्को 15 मिनेटको लागि छाड्नुहोस्। यस बिन्दु पछि बाँकी अन्त्य हटाउनुहोस्। पक्षी को कुल 1 घण्टा वा कुकुर को लागी आन्तरिक तापमान 165 एफ सम्म पुग्छ।
- एक पटक पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस्, 5 मिनेटको लागि आराम दिनुहोस्, कारवाही गर्नुहोस् र तपाईंको मनपर्ने साइड व्यञ्जनको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 689 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 202 मिलीग्राम |
| सोडियम | 109 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 76 g |