पापा प्रकृतिको सबैभन्दा शक्तिशाली निविदाकारमध्ये एक छ र राम्रो अन्नको लागि ठूलो घटक बनाउँछ। इष्टतम नतिजाका लागि पापीका मासुको माटोमा प्रयोग गर्नुहोस्। चिन्ता नगर्नुहोस्, फलको स्वादले अन्न वा मासुलाई परास्त गर्दैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सानो पपया (छीलिएको, हलचल, र बीउ)
- 1/3 कप / 80 एमएल सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- वैकल्पिक: 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो आकार मा पपिता चोटी। अवयव सामग्रीहरूसँग खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस्। पल्स नभएसम्म 10 देखि 12 दालहरू सम्म मिश्रण हुन्छ। केही चम्मच पानी जोड्नुहोस् यदि मिश्रण धेरै मोटो हुन्छ।
2. एक resealable कन्टेनरमा राख्नुहोस् र प्रयोग गर्नु अघि 12 देखि 24 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्। 6 घण्टाको लागि समुद्री भोजन, कुर्नी लगभग 2 घण्टाको लागि। मिक्सरर फ्रिजमा रहन शुरुवात तयारी पछि 4 देखि 5 दिनसम्म रहनेछ।
पापीयाहरूमा प्राकृतिक एंजाइम प्यापेनको कारण, यो अन्न विशेष गरी मासुको कडा कटौतीको लागि ठूलो छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 500 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,412 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 118 g |
| आहार फाइबर | 15 जी |
| प्रोटिन | 13 g |