यो ग्राउन्ड मासु को एक प्राचीन तरीका हो। गुप्त यो सुनिश्चित गर्न को लागि मासु को स्किर्स मा एक साथ पकडने को लागि चिपचिपा छ चिपन को लागि छ। एकपटक यो खाना पकाउन थालेपछि मासु कडा हुनेछ र पर्खनेछ, तर तपाईलाई अझै सावधान रहनु पर्छ।
4 देखि 5 सम्म न्यानो पिडा सँगसँगै बीफ कोटासहरू, 1 कप का सादा दही, रातो प्याज रङमा काट्ने, र क्वार्टरमा 2 लाख।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड / 700 ग्राम ग्राउण्ड मासु
- 1 अन्डा
- 1/2 कप / 120 एमएल सिलिलाउरो (पतला कटाई)
- 2 1/2 चम्मच / 12.5 एमएल समुद्री नमक
- 2 चम्मच / 10 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर ग्राउंड कोर
- 2 चम्मच / 10 एमएल जीरा
- 2 चम्मच / 10 एमएल पेपरिका
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- खुर्सानी को धुलो
- 1 चम्मच / 5 एमएल हल्दी
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल दालचीनी
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र मोटो साउरेजमा फारम गर्नुहोस्। थ्रेडहरू स्केवरहरूमा।
- मध्य उच्च गर्मी र तेल खाना पकाउने गेटको लागि प्रिहेट ग्रिल राम्रो तरिकाले। Hot grill मा कोफ्टा राख्नुहोस् र लगभग 12-14 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घुमाउनुहोस्।
- एकपटक कोफ्टास को आंतरिक डिग्री 165 डिग्री सम्म पुग्छ, गर्मी देखि हटाउनुहोस् र पिटा रोटी , कच्चा प्याज के छल्ले, चूने कोजहरु र दही संग सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 285 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 136 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |