यो नींबू नुस्खाले ताजा, स्वाद लिम्मेड बनाउँछ जुन तपाईले सधैँ प्रयास गर्नुहुनेछ। वास्तवमा, एकपटक तपाईंले यो नींबूले नुस्खाको प्रयास गर्नुहुँदा, तपाईं कहिले पनि फेरि बोतल वा पाउडर लिनेमडाइमा फर्कनुहुनेछैन।
तपाईंको स्वाद अनुरूप गर्न थप वा कम सेडिङ जोडेर यो नींबूको नुस्खाको मीठापन समायोजन गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। ताजा टकसालको चौरले यो नींबूले नुस्खाको लागि उत्तम गार्निश बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 4 कप शर्करा (दाईदार)
- 6 कप पानी (चिसो, विभाजित)
- 5-8 लेन्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम (2- वा 3-क्वार्ट) सससेनमा चीनी र 1 कप पानी मिलाउनुहोस्।
- मध्यम गर्मी मा उबाल ल्याउनुहोस्। जबसम्म सबै चिनियाँ भंग गर्न नसक्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा ठोक्नुहोस्। तपाईंले यो नींबूले बनाउनुहुँदा यो मिश्रण (सरल सिरप) प्रशीतन गर्नुहोस्।
- रस लेमोन एक पनीर को माथि सम्म, जबसम्म तपाइँको नयाँ नींबू को रस को 1 कप छ।
- बाँकी 5 कपको चिसो पानीमा नींबूको रस थप्नुहोस्। प्रशीतित सरल सिरप (चीनी र पानी को मिश्रण) मा हलचल।
- नींबू स्लाइस वा ताजा टकसालको साथ गार्निश, यदि चाहियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 184 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |