लसुनको साथ हरी बीन्स वा स्पेनिशमा "भित्री वर्डको रूपमा वर्डबेईस पहिले," एक सरल र सजिलो नुस्खा हो जुन केही सामग्री तर ताजा अवयवहरूको प्रयोग गर्दछ --ग्रीन सेम र लसुन! हरियो बीन्स सामान्यतया लसुन र स्पेनी व्यंजनहरूमा टमाटर सस संग सेवा गरिन्छ। अन्य स्पेनिश व्यञ्जनहरु मा हरी बीन्स संग बेकन या सेन्स शामिल छ।
यो पारंपरिक स्पेनिश सामग्री र स्वाद छैन नहुन सक्छ, तर यो स्वादिष्ट र स्वस्थ छ। एक पारिश्रमिक डिनर वा छुट्टी खाना संग एक पक्ष डिश संग एक साइड डिशको रूपमा प्रयास गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 एलबी। ताजा हरियो सेम
- लसुन 2 देखि 3 लौंग
- 2 चम्मच अतिरिक्त कुखुरा स्पेनिश स्पेनिश जैतून को तेल
- ड्यास नमक स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- राम्रो सेतो सेम सफा गर्नुहोस्।
- हरियो सेमको अन्त्य स्न्याप गर्नुहोस् र त्यसपछि सेममा आधामा स्न्याप गर्नुहोस्।
- स्टीमर सेट अप गर्नुहोस्।
- हरियो बीउहरू पकाएर भाप गरी, तर अझै कुरकुरा।
- लसुन बनाउनु
- जैतून का तेल एक भारी तल तल पकाउने प्यानमा राख्नुहोस् र यसलाई एक मध्यम तापमा उचाल्नुहोस्। लसुन तेलको स्वाद नभएसम्म 3 देखि 4 मिनेटसम्म मिनिसिड लसुन र छोटो साट थप्नुहोस्। त्यसपछि, हरी सेमहरू जोड्नुहोस् र फ्रिजको तेल र लहसुनसँग कोट गर्नको लागि फ्राइङ प्यानमा टाँस्नुहोस्। उही मात्राको लागि गर्मीमा राख्नुहोस्, त्यसैले तिनीहरू पकाएको तर अझै कुरकुरा छन्।
- गर्मीबाट हरित सेम हटाउनुहोस्।
- हल्का नमक स्वाद र सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 176 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |