यो टरागगन सरसों एओली रीसिपी भाप भएका सब्जियों र भुना हुआ चिकन देखि एक मोटी ग्रील्ड स्टेक मा सबै चीजहरुमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। यस क्लासिक ठंड सस नुस्खाको बारेमा अर्को ठूलो कुरा हो, यो बनाउन केवल केहि मिनेट लाग्छ। यो तपाईंको स्वादलाई विभिन्न जडी बूटियों र मसाले पनि अनुकूलित गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1 सानो क्लोव लसुन (कुचल र पतला मिनी)
- 1 tablespoons
- tarragon (पतला कटाई)
- 2 tablespoons
- डिजोन सरसफाई
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्रीहरू एक मध्यम कटोरामा मिलाउनुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्।
नमक र मिर्च संग स्वादको मौसम। स्वादहरू मिश्रण गर्न, वा दुई दिनसम्म एक घण्टाको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्।
3. aioli ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 98 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 137 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |