पादरी चावल, अका भजी (बाकी) चावल वा सब्जी चावल, पलाओको जस्तै छ। यो बस चावल को एक पकवान र पालक एक साथ पकाया छ।
यो चावलको डिभाइको रूपमा वा शाकाहारी वा भेगको डिश मुख्य डिशको रूपमा खाएको हुन सक्छ; वा यो मासु, समुद्री खाना वा कुखुराको डिशमा एक साथको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच
- तेल
- एक कप पतला कटा प्याज
- 2 sprigs ताजा
- थिम
- 1 सम्पूर्ण तातो काली मिर्च
- नमक स्वाद
- 4 कप कचौरा (अधिमानतः ताजा)
- 2 कप लामो अन्न अन्न सेतो चावल, धोईदिनु र नाली
- 2 2/3 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ताप मा एक बर्तन र गर्मी मा तेल जोड्नुहोस।
- पारिश्रमिक सम्म प्याज र सूट थप्नुहोस्।
- थिम, काली मिर्च र स्वादको लागि नमक थप्नुहोस् र लगभग 1 मिनेटको लागि सूटलाई जारी राख्नुहोस्।
- स्पिन थप गर्नुहोस् र यसलाई wilt गर्न र थोडा मात्रा कम गर्नुहोस्
- चावल र पानी जोड्नुहोस्, नमक गर्न नमक समायोजन गर्नुहोस्, हलचल, आवरण र एक फोडा ल्याउन। 3 मिनेटको लागि फोडा गरौं त्यसपछि कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस् र 20 मिनेटको लागि उकालो वा सबै तरलले सुकेको छ।
- फोर्कका साथ फ्लाफ र सेवा गर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 400 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 205 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 87 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 11 जी |