Teafolio को एलिन हेडरिक द्वारा यो फल हरी चाय सुचारू नुस्खा जुलाई 2010 मासिक चाय व्यञ्जन प्रतियोगिता को एकमत विजेता थियो। Tavalon को न्यायाधीश क्रिस कैसनले भन्यो, "बनावट एकदम सही थियो र चाय मिक्समा गुमाएको थिएन ... म वास्तवमा आफैलाई यो हरेक बिहान बनाउन सक्छ!" अलगाबजका अतिथि न्यायाधीश गेल बललले थपे, "मलाई यो तयारी छ, यो धेरै सरल छ, म चाहन्छु कि मैले यो सोचेको छु! के म साँच्चै सराहना गर्छु, म ठूलो बर्तनको चिया काट्न र धेरै smoothies को लागि पर्याप्त बरफ क्यूब फ्रिज गर्न सक्छु" जुसको लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 हरियो चिया बर्फ क्यूब्स
- 1/2 कप सादा दही वा केफिर / केफिर
- 1/2 केला
- 1/2 पीच, कटाईयो
- 1/2 कप ब्लुबेरी वा स्ट्राबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक दिन अघि तपाईंको मनपर्ने हरियो चियाको साथ हरियो चिया बर्फ क्यूबको ब्याच बनाउँदछ। सामान्यतया तपाईले भन्दा भन्दा सानो बलियो तुल्याउनु भयो।
- अवयवहरू सँगसँगै ब्लेंडरमा, केहि थप जामुन संग जुनिन्छ र मज्जा लिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 118 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 35 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |