यो ताजा नींबू सस सजिलै सजिलो हुन सकेन, र पेनकेक्स, कटा भयो पाउन्ड केक, वा आइसक्रीमको स्ट्याकमा स्वाद थप्न के राम्रो तरिकाले।
नींबू जेस्ट चटनीको टेर्ट लेमन स्वादमा थप्छ, जबकि मक्खन स्वादको गहिराई जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच कर्नस्टर्क (थोडा घिमिरे)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप पानी (उबलिरहेको)
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 2 चम्मच नींबू रस (ताजा)
- 1 चम्मच ठंड मक्खन (सानो टुक्राहरु मा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ससनीन मा, चिनी, कस्टस्टार्क र नुन जोड्नुहोस्। मिश्रण गर्न उबलने पानी र whisk जोड्नुहोस्।
- मिश्रणमा मोटो र स्पष्ट नभएसम्म मध्यम तापक्रममा प्यान राख्नुहोस् र पनी राख्नुहोस्। चम्मचमा नींबूको छाती र नीबूको जुस हल गर्नुहोस्।
- सस मा मक्खन बिस्कुट, एक समय मा एक सानो।
- मिठाई, पाउन्ड केक , पेनकेक्स , वा रोटी पछाडि माथिको चिसो गरम गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |