एक टेबल सूर्योदय मार्गरेटिता बनाउन धेरै तरिकाहरू छन्। यो नुस्खा भ्रामक प्रभावशाली जमे भएका संस्करणको लागि हो। त्यहाँ एक स्थिर फ्रिज संस्करणको लागि एक भिडियो ट्यूटोरियल (यहाँ हेर्नुहोस्), जुन मूल टक्वी सूर्योदयको जस्तो छ।
तपाईले मिश्रित संस्करणको लागि केही व्यञ्जनहरू फेला पार्नुहुनेछ जुन ब्लेंडरमा ग्रेनेडाइन समावेश गर्दछ। यसले ठूलो चम्मच फ्रोजन मार्जारीिताको लागि बनाउँछ, यद्यपि तपाईंले दृश्य 'सूर्योदय' प्रभाव गुमाउनु भयो। तलका नुस्खाले यसलाई अलग राख्छ, ग्लासमा ग्रेनेडाइन थप्दै र माथिल्लो मिश्रणमा मिश्रण गरिएको मिश्रण। तपाईं केहि मीठापन र पेय पिउने रूपमा थोडा माथि हिँड्न सक्नुहुन्छ, दुई स्वाद पूर्ण रूपमा मिश्रण। तपाईं गर्मीको गर्मी महिनाको लागि यो ककटेल सजिलै जमे भएका बर्फ पपमा बदल्न सक्नुहुन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1/2 औंस
- grenadine
- 1-औंस
- सुन्तलको रस
- 1/2 औंस
- खट्टा मिक्स
- 1 कप बर्फ
- गार्निश:
- चूने पहिया
- गार्निश: गिलास रिमको लागि नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ग्रेनेडिनलाई एउटा ठुलो मार्जारितामा वा हाईबल गिलासलाई नमक सँग जोडियो ।
- एक ब्लेंडरमा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस् ।
- तयार ग्लासमा सामग्री खान्नुहोस् र धीरज हिँड्नुहोस्।
- चूने चक्रको साथ वा मौसमी फलहरूको मिश्रण।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 152 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 400 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |