जबकि यो नुस्खा तयार गर्न केही समय लाग्दछ, यो राम्रोसँग हो। स्टिकहरू ग्रिलमा जान अघि तपाईं बोरैजस सॉस तयार गर्न सक्नुहुनेछ। बस यो सेवाको लागि समय नभएसम्म यो न्यानो राख्न निश्चित गर्नुहोस्। यो डिस्पोजेबल डिश विशेष अवसरहरूको लागि उत्तम छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 फाइल mignon, 1 1/2 देखि 1 3/4 इंच मोटो
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर मोटे नमक (कम प्रयोग गर्नुस् यदि कम छ)
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल काली मिर्च
- 2 चम्मच तेल
- Bearnaise चटनी को लागि:
- 1/4 कप / 60 एमएल सुक्खा सेतो शराब
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर शैम्पेन सिरका
- 1 1/2 चम्मच / 22.5 एमएल आउछ (कटाई)
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर तातो तालगान (कटाई)
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा नींबूको रस
- 3 अन्डा यलो
- 1/2 कप / 120 एमएल अज्ञात मक्खन (पिघलिएको)
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
चटनी बनाउन, सिम्मर च्याम्पियन सिरका, शराब, नींबूको रस, तरागगन र मसौदा मध्यम ऊँची गर्मीमा सम्म पुग्छ जब सम्म यो आधा (लगभग 7-10 मिनेट) घट्छ। गर्मीबाट निकाल्नुहोस् र मिश्रण शांतलाई लगभग 10 मिनेटको लागि दिनुहोस्। कमीलाई ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस् र अन्डा व्यक्तिहरू थप्नुहोस्। मिश्रण गर्दा, बिस्तारै पखाली मक्खनमा राख्छ। नमक र मिक्स र काली मिर्चको साथमा सासपान्ज गर्न वा भित्ता र मौसमलाई तातो बनाउनुहोस्।
स्टेकहरू सेवा गर्न यो समयसम्म तातो राख्नुहोस्।
उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। सिजनले नमक र काली मिर्चको साथ राम्रो हुन्छ। एक राम्रो तेलको ग्रिल तहमा राख्नुहोस् र प्रति 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। यदि स्टिकहरू मोटा हुन्छन् भने, एक मिनेट वा दुई लामोको लागि पकाउनुहोस्। एकपटक स्टिकहरू इच्छित दानसम्म पुग्छन्, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 5 मिनेट बाँकी रहनुहोस् । प्लेट स्टेक र बियरनियस सस संग माथि। यदि पसंदीदा छ भने थप कटा टारोगनको साथ गार्निश। तपाईंको मनपर्ने साइड बर्तन संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 814 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 37 g |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 523 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,052 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |