यो स्पेनिश शैली पोर्क स्टेन फिक्स र क्रोक बर्तनमा पकाउने एक तस्वीर हो। घंटी काली मिर्च, टमाटर र लसुन सुन्तलाको सुन्दरता पूरै।
यदि तपाइँ एक स्पाइकियर स्टव मनपराउनुहुन्छ, केहि गीला कुचल गर्म रातो मिर्च (उदाहरणार्थ, पास्ता, सेन्ट) वा लगभग 1 चम्मचको काली रातो कालो मिर्च ब्रेक थप्न को लागी महसुस गर्नुहोस्। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने स्टवमा केही फेवा सेमहरू थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम प्याज
- 1 पाउन्ड दुबारा पोर्क क्यानर (पोर्क बट वा बोस्टन बटनको रूपमा पनि चिनिन्छ)
- 4 देखि 5 मध्यम आलु
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (वा आधा हरियो र आधा रातो प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1 (14.5 ओज) टमाटरहरू (diced) गर्न सक्छन्
- 2 चम्मच सिरका
- 3 लसुन लौह (कुचल)
- 1 कप चिकन स्टक (अधिमानतः कम सोडियम वा अनपल्टेड)
- 1 बे पत्ती
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याज चोर्नुहोस्।
- पोर्क क्यानर ठूलो आकारमा कट गर्नुहोस्।
- आलु खुर्सानी गर्नुहोस् र 1 इन्च टुक्राहरूमा काट्नुहोस्।
- घंटी काली मिर्च लामो समय सम्ममा आधा पार्नुहोस्; बीउ र रिब साथ साथ स्टेम अन्त हटाउनुहोस् र त्यसपछि पतला टुक्रा।
- मध्यम ऊँची उचाई मा एक कुखुरा मा सब्जी तेल को गरम करें। पोर्क क्यूब जोड्नुहोस् र सबै पक्षमा खैरो नभएसम्म खाना पकाउनुहोस्, प्राय: बदलिन्छ।
- ढिलो कुकरमा प्याज राख्नुहोस्। भूरीदार पोर्क, क्यूब्ड आलु, र घंटी मिर्च संग शीर्ष।
- एक कटोरामा, सिरका, लसुन, चिकन भाइरस र बे पत्ती संग टमाटरहरू मिलाउनुहोस्। सुँगुरमा हाल्नुहोस्।
- बर्तन छोप्नुहोस् र 7 9 9 घण्टाको लागि LOW मा स्टाउ पान्नुहोस्, वा पोर्क निविदा नभएसम्म। नमक र काली मिर्चको साथमा सिमेन्टहरू स्वाद र समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 512 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 108 मिलीग्राम |
| सोडियम | 328 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 36 g |