तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ब्रोलर-फ्र्रेसर चिकन (काट्ने, वा कुखुराको लगभग 3 1/2 पाउन्ड)
- 1 चम्मच पत्ता अयगानो (टुक्रा सुकेको)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच मक्खन
- 1/4 कप सूखी शराब, शरी,
- 1 कपको
- चिकन भाइरस वा पानी
- 3 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र काली मिर्चको साथमा चिकन टुक्राहरू सिजन। चुरोटमा आधा लसुन र अयगानो छिचोल्नुहोस्।
- सबै पक्षहरूमा मध्यम गर्मी र खैरो मुर्दा माथि साउटे प्यानमा मक्ख पिउ ।
- चिकन गर्न क्रोकपोट लाई स्थानान्तरण गर्नुहोस्। बाहिरी अयस्कगो र लसुनको साथ छिटो सायट प्यानको लागि शराब वा शरीर थप गर्नुहोस् र ब्राउन बिटहरू ढिलाइ गर्न हिँड्नुहोस्; ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्।
- 7 देखि 8 घण्टाको लागि LOW (200 डिग्री) मा पकाउनुहोस् र पकाउनुहोस्। अन्तिम घण्टामा कागतीको रस थप्नुहोस्।
- रसबाट बोसो स्किम गर्नुहोस् र एक सेतो कटोरामा राख्नुहोस्; मोटो रस, यदि चाहियो।
- रस संग चिकन सेवा गर्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
नींबू र लहसुनको साथ भुना भयो चिकन क्वार्टर
यो पनि हेर्नुहोस्
मुख्य नुस्खा सूचकांक
दक्षिणी खाना गृह
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1046 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 347 मिलीग्राम |
| सोडियम | 498 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 108 g |