यस नुस्खामा स्ट्रिपमा सानो चिकन छाती, चिकन टाउको, वा ठूलो कुखुरा काट्ने प्रयोग गर्नुहोस्। क्लासिक लेमोनी चिकन पिकाका स्वादको लागि ससमा क्याप्सन थप्नुहोस्।
यदि तिनीहरू सिजनमा हुन्छन् भने डिशमा मेयेर लम्मन प्रयोग गर्नुहोस्।
सम्बन्धित
लसुन संग स्किलेट लेमन चिकन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 6 चिकन छाला हलहरू, बेकार, छाला बिना, लगभग 5 वा 6 औंस प्रत्येक (2 पाउण्ड)
- कोसर नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
- 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस, कम सोडियम, वा आधा ड्राई सेतो रक्सी
- 6 चम्मच ताजा मेयर नींबू का रस वा नियमित नींबूको रस
- 2 चम्मच कप्पर्स, घटेको, वैकल्पिक
- 3 चम्मच ताजा ताजा कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेटमा प्यान्ट गर्नुहोस् वा मध्यम तापमा मक्खन र जैतून का तेल उचाल्नुहोस्।
- यदि चिकन छाती ठूला हुन्छन् भने, तिनीहरूलाई स्ट्रिप्समा काट्नुहोस् वा काट्लेट बनाउन तिनीहरूलाई क्षैतिज रूपमा काट्नुहोस्। नुस्खामा पनि चिकन टिपर प्रयोग गर्न सकिन्छ।
- कटोरा वा प्लेटमा आटा राख्नुहोस्।
- कोसर नुन र काली मिर्चले चिकन छिटो पार्नुहोस्। आटासँग कुखुरा कोट। प्यान मा चिकन को व्यवस्था गर्नुहोस् र खैरोड सम्म पकाउनुहोस् र पकाएर पकाउनुहोस्, सबै तिर खस्दा बदल्नुहोस्।
- एक प्लेटमा चिकन हटाउनुहोस् र लसुन प्यानमा थप्नुहोस्। 1 मिनेटको लागि कुक चिकन भाइरस (वा चिकन भाइरस र शराब मिश्रण) र नींबूको रस थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। क्यान्सरहरू साथमा प्यानमा चिकन पछाडि थप्नुहोस्, यदि प्रयोग गर्नुहोस्। एक फोडा फिर्ता ल्याउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्।
- गार्निश सर्भरले ताजा कटा अजवा साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2326 |
| कुल मोटा | 136 g |
| पागलिएको बोसो | 40 जी |
| असंतृप्त फैट | 55 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 779 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,130 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 242 g |