यो सजिलो नुस्खामा, स्क्विड (क्यामरीरी) मात्र जैतूनको तेल र नींबूको रस संग स्वाद गरिन्छ, त्यसपछि चाँडै निविदा पूर्णतामा ग्रिल हुन्छ।
स्क्वाइड उच्च गर्मीमा छिटो पकाउनु पर्छ वा पनीर प्राप्त गर्न ढिलो पकाउनु पर्छ। Chewy ग्याँस मा परिणाम को बीच केहि पनि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड स्क्विड (सफा गरिएको)
- 1 चम्मच
- अतिरिक्त-कुञ्जी जैतून का तेल
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मचको जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच ताजा अजवा (कटाई)
- Garnish: नींबू wedges
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट ग्रिल।
- चिसो दौडने पानीको छेउमा स्किड कुल्ला र कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। स्क्वाड निकायहरू ढिला ढोकामा एक छेउमा काट्नुहोस् । ठूलो यदि ठूलो छ भने आधा टेंकहरू काट्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, जैतून का तेल, नींबू का रस, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। स्क्वाइड निकायहरू र टेंटहरू थप गर्नुहोस् , कोटमा उड्दै।
- थ्रेड स्क्वाइड निकायहरू लम्बाईमा स्केवरहरूमा तालिम दिन्छन्। थ्रेड तम्बूहरू अलग-अलग स्वरहरूमा।
- उच्च गर्मीमा ग्रिल, एकचोटि, जब सम्म केवल ओपेराले भरिएको, 1 देखि 2 मिनेट सम्म।
- स्किडहरू स्किड हटाउनुहोस् र ढोकामा टाँस्नुहोस्। अजमोरीको साथ छिटो र लेमन भेडहरूमा सेवा गर्दछ।
स्रोत: "सबै नयाँ राम्रो घर पसल कुकबुक" सुसान वेस्टमोरोल्यान्ड (ह्यान्डस्ट पुस्तकहरू) द्वारा सम्पादन गरी अनुमतिको साथ प्रयोग गरियो।
तपाईं पनि जस्तै
- कसरी सफा र हार्वेस्ट स्याक्स सफा गर्नुहोस्
- स्पेगेटी स्क्वाड-मसी स्याउ पकाउने विधिमा
- Squid र Calamari पाक कला सुझावहरू
- फ्रोजन क्यालोरी को डिफ्रो कसरि
- फास्ट र सजिलो बेबी स्किड पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 264 मिलीग्राम |
| सोडियम | 51 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 18 जी |