यी सजिलो पोर्क चोप्सहरू एक व्यस्त दिनको लागि कुनै वर्षको लागि एकदम सही छन्। चपहरू तयार पार्न सजिलो छ र ढिलो कुकरमा खाना पकाउने 5 देखि 6 घण्टासम्म लिन सकिन्छ।
रस संग एक स्वादिष्ट सॉस बनाइयो। मसिड वा भुना भयो आलु वा चावलको साथ सेवा गर्नुहोस्, भोलि ब्रोकोली वा तपाईंको मनपर्ने पक्ष सब्जि साथ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 2 चम्मच जैतून को तेल (पर्याप्त कोट skillet को लागि)
- 4 केन्द्र कट पोर्क चोप्स
- काली मिर्च (ताजा क्षेत्र) का ड्यास
- 1 लिफा
- प्याज सूप मिश्रण , (लगभग 1 औंस)
- 1 कप
- चिकन भाइरस वा सब्जी भाइरस (कम सोडियम)
- 1/2 कप पानी
- 2 चम्मच cornstarch 1 देखि 2 चम्मच ठंडे पानी संग मिश्रित
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम उचाईमा ओरालोमा तेल लगाउँनुहोस्। पोर्क चपहरू थप्नुहोस् र ताजा जमीनको कालो मिर्च सँग छिडाउनुहोस्। ब्राउनको बन्दोबारीहरू, दुवै किनारमा खस्छन्, लगभग 5 देखि 7 मिनेटसम्म।
- एक मध्यममा ठूलो ढिलो कुकरमा खैरोड चोप्सहरू स्थान्तरण गर्नुहोस्।
- एक कटोरा वा 2-कपको उपायमा, सूप मिश्रण, भाइरस र पानी मिलाउनुहोस्। चोप्समा टाँस्नुहोस्।
- LOW मा 6 देखि 7 घण्टा, वा उच्च मा 3 देखि 3 घण्टाको लागि LOW मा पकाउनुहोस्।
- पोर्क चपहरू लाई सेवा गरिरहेको प्लेट वा भालामा पठाउनुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्।
- रसहरू रोक्नुहोस् र बोसो छोड्नुहोस्। Saucepan मा रस राख्नुहोस् र एक उबाल ल्याउन। कस्टस्टार्क मिश्रण मा हलचल र पकाने, जब तक कडा भयो, हलचल। मक्खनमा हिउँदो जबरजस्ती।
- चप्सहरूमा चट्याउन र सेवा गर्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 532 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 56 g |