यो पोर्क पसलहरूको लागि सजिलो अन्न हो जुन मासु राम्रो र निविदा तयार गर्न र माटो छोड्न धेरै समय लाग्छ। यदि समय अगाडी बढाए पछि रेफ्रिजरेटर मा 2-3 दिन को लागि तैयार गर्न को लागी एक वाटरलाइट या ग्लास कंटेनर मा अर्डर राख्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप (120 एमएल)
- स्याउको रस
- 1/2 कप (120 एमएल) चिली सॉस
- 1/4 कप (60 एमएल) सेतो सिरका
- 1/4 कप टमाटर चटनी
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गिलास वा प्लास्टिक कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- रिब्स एक ठूलो प्लास्टिकको थलो वा काँचको पाकिएको डिशमा राख्नुहोस्। पसिनाहरूमा अचम्म लाग्नुहोस्, र दुई पटक कोटलाई घुमाउनुहोस्।
- सील थैला वा प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्नुहोस् र फ्रिजमा 2 घण्टाको लागि राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 28 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,257 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |