मर्मतले मूलतः क्वीनन फल बनाएको थियो। यहाँ क्वेन्ज़ मर्मलड्रेड को लागि एक परम्परागत नुस्खा हो जुन जुन लेमन्स पनि प्रयोग गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3-1 / 2 पाउण्ड रेजिन
- 5 कप पानी
- 5 लेन्सहरू आधा आउँथे
- 6 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
कमान्डको बाहिर छालाबाट नम नम कपडामा पखाल्नुहोस्। तिमाही र मुख्य फल सबै कोर, बीउ आदि राख्नु पर्छ एक कपडामा सुरक्षित कोर र बीउहरू राख्नुहोस्, स्ट्रिङको माथि माथि बाँडिएको।
पासाले चाकूको साथमा रौं। पानीको साथ जाम प्यानमा राख्नुहोस्।
थोरै स्लाइस लेन्स, मर्मलड्रेडको लागि, र प्यानमा थप गर्नुहोस्।
फलफूल फलफूलसम्म पुग्नसम्म, लगभग 45 देखि 60 मिनेट सम्म। सावधानीपूर्वक हेरौं, फलले भरिएको छैन।
250 मिटर एफ ओवनमा 5 मिनेटको लागि एक इस्पात कटोरामा राखेर गर्म शर्करा। (वा गैरमाटोलिक कटोरामा माइक्रोवेव 1 मिनेटको लागि)। तातो पानीमा जमिनमा जमिनमा जमिन जमिनमा जमिन।
बिन्दु सेटिङ नभएसम्म चाँडै उर्लियो, कुन समय क्विन्सनमा एक सुन्दर धनी गुलाबी रंग हुनुपर्छ। रेफ्रिजरेटरमा ठुलो सागरमा एक सानो मर्मेडको सानो टेस्ट गर्नुहोस्। Saucer मा एक सानो मात्रा मा चटनी राख्नुहोस्। यदि छाला माथि चाँडो रूपहरू हुन्छन् र यसलाई लिम्मी गठनमा बस्न सकिन्छ भने, सेट गर्न तयार छ।
रेजिना मर्मलडे डार्नुहोस्, र ढक्कन। लुकाइएको जारहरू तपाईंको हातको रक्षा गर्न कपडा प्रयोग गरेर उल्टाउनुहोस्, दुई मिनेटमा लिडहरू बाँध्न।
चिसो हुँदा, जार र लेबल सफा गर्नुहोस्। शांत स्थानमा भण्डार गर्नुहोस्। कम से कम 12 महिना सम्म रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 50 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |