यो बच्चा फिर्ता पसल धूम्रपानमा धुलो हुँदैन, तर तिनीहरू अझै धेरै स्वाद हुन्छन्। यो ढिलो पकाइएको नुस्खाले तपाईंलाई पसिनाको एक उत्कृष्ट सेट दिनेछ, भले यो बाहिर तयार पार्न सक्दैन। यदि तपाईं स्वादयुक्त स्वाद पछि हुनुहुन्छ भने, खाना पकाउनको लागी एक सानो मात्रामा तरल धूम्रपान। तपाईं पनि काम गर्न स्मोको बारबेक्यु सस खरिद गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउण्ड / 1.8 किलो पोर्क बेबी ब्याक रिब्स
- 1 कप / 240 एमएल स्टक (चिकन, मासु, सब्जियां)
- 1 1/2 कप / 375 एमएल को
- बारबेक्यू सस
- 1/3 कप / 80 एमएल गहिरो ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच / 15 मिलीलोग्राम पेपरिका
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल
- खुर्सानी को धुलो
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल ग्राउन्ड जीउ
- 1 चम्मच / 5 एमएल शर्करा
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर अयगानो
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेतो मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल केनी मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल तरल धूम्रपान (बारबेक्यू सस मा जोड्नुहोस)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. रिबभन्दा थप चर्को ट्रिम र पछाडि झिल्ली हटाउनुहोस्। रिब स्लैब तपाइँको ढिलो कुकरको आकारमा आधामा कटौती गर्न आवश्यक हुन सक्छ।
2. रिबहरूको सतहमा सुक्न अवयवहरू मिलाउनुहोस् र मर्नुस्। रिबको साथ ढिलो कुकर वा क्रोक-पटमा राख्नुहोस्, र 1 घण्टाको लागि उच्च बनाउनुहोस्। कम र कम 5 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
3. ढीला कुकरबाट रिब हटाउनुहोस्, पकाउने प्रक्रियाको समयमा कुनै पनि तरल हटाउनुहोस् जसले डम्पिङ गर्न सक्छ।
रिब पछाडि सुस्त कुकरमा थप्नुहोस् र 1/1 कप / बारबेक्यू सस को 360 मिलीलीटर जोड्नुहोस्। अर्को 2 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्।
4. ढिलो कुकरबाट राम्ररी राम्ररी हटाउनुहोस्। यस बिन्दुमा मासु धेरै निविदा हुनेछ। व्यक्तिगत रिब्समा काट्नुहोस्, वा टुक्रा र स्यान्डविचको भरमा मासु भरिएको प्रयोग गर्नुहोस्। आवश्यक भएमा अतिरिक्त सस थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1341 |
| कुल मोटा | 62 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 394 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,282 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 124 g |