स्तरित डीपहरू सबैभन्दा द्रुत र सबैभन्दा स्वादिष्ट एपेटाइजर हुन्। आफ्नो कल्पना प्रयोग गर्नुहोस् र आफ्नो मनपर्ने अवयवहरूलाई आफ्नो आफ्नै विशेषता सिर्जना गर्न। तहमा पिज्जा डुबेको लागि यो अद्भुत नुस्खा क्रीम र मसालेदार र धनी हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औँ। लसुन संग कंटेनर नरम क्रीम पनीर
- 1/2 कप पिज्जा सस
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, कटाई
- 1/2 कप कटाई मिर्चोनी
- 1 कप कटा भयो मोोजजारे पनीर
- 1 कप कटा भयो पादडर पनीर
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 डिग्री।
2. ओवन पिक्सेल प्लेटमा दिइएका तह सामग्रीहरू; पनीर को माथि राखन को लागि केहि pepperoni बचाओ।
3. डुबाइ गरम नभएसम्म 375 डिग्रीमा बान्क गर्नुहोस् र बुलबुला र पनीर पिघ्न सकिन्छ।
4. पटाखेहरू, रोटी पट्टिहरू, गाजर, अजवालीका लक्जरीहरू, वा कुचल ताजा रोटी स्लाइसहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 366 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 91 मिलीग्राम |
| सोडियम | 622 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 16 जी |