यो सरल मज्जाले मासुको स्टिकहरू स्वाद र निदाउन मद्दत गर्दछ, जसमा केहि कम निविदा कटौती पनि समावेश गर्दछ। मलमेटेर ग्रिल वा बिरुवा स्टेकहरू, र टोज्स सलाद र चावल पायलफ वा पकाएको आलुको साथ सेवा गर्दछ।
फ्रिजमा कम्तिमा 3 घण्टाको लागि स्टिकहरू खानुपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप सोया सस
- 1/3 कप Worcestershire सॉस
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 3 चम्मच श्वेत सिरका (वा रातो शराब सिरका)
- 3/4 कप सेब रस
- 1/4 चम्मच काली मिर्च (तातो पानी)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो प्लास्टिक वा कांच कन्टेनरमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस्। स्टिकहरू थप्नुहोस् र राम्रो तरिकाले कोटलाई घुमाउनुहोस्। 3 देखि 8 घण्टाको लागि प्रशीतन, कहिलेकाहीं स्टिकहरू कहिलेकाहीँ।
2. मज्जा र ग्रिल वा भाला स्टिकहरू खारेज गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
पोर्क समुद्री मेड र स्लो कुकर पोर्क रोस्ट पकाउने विधि
ज्याक ड्यानियलको स्टिक समुद्री जहाज
ग्रील्ड टर्की टेंडरलोन्सका साथ मिर्च जेली मरिनाडे
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,666 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |