शाकाहारी पेनकेक्स? राम्रो। शाकाहारी सेब पेनकेक्स? अझ राम्राे! जब नाश्ता गर्न आउछ, त्यहाँ शाकाहारी वा बाग हो किनभने केवल खालका कुनै कारण छैन! एप्पल पिकेन पेनकेक्स, सोया दूध र थोडा टोफू संग तैयार, स्वस्थ हो, प्रोटीन र फाइबरमा उच्च छ र, निस्सन्देह, धेरै स्वाद स्वाद। एप्पल पिकेन पेनकेक्सका लागि यो नुस्खा शाकाहारी र रक्सी दुवै हो, यो अण्डा-मुक्त र डेयरी-फ्रि पनि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप सोया दूध (वा अर्को
- उपन्यास दूध को विकल्प
- 1/2 कप
- टोफू (नरम / रेशम)
- 1/3 कप सब्जी छोटा
- 1/1/1 कप आटा
- 2 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच अखरोट
- 2 सेब (कटाई)
- 1/3 कप पेकान (कटाई)
- 2 चम्मच तेल (तौल को लागि अधिक या कम को आवश्यकता को रूप मा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसर मा, पेस को छोडेर सबै अवयवहरू एक साथ पनी जब सम्म सेबहरू माइनर र सामग्री मिश्रित हुन्छन्। वैकल्पिक रूपमा, तपाईं पक्कै हातबाट सेब हटाउन सक्नुहुन्छ र सामाग्री सँगसँगै मिश्रण गर्न सक्नुहुन्छ।
- पसेन्समा बिस्तारै घुमाउनुहोस्।
- ठूला चम्मचहरू द्वारा हल्का तेलको स्किलेट वा griddle मा ड्रप गर्नुहोस् र केही मिनेटका लागि पकाउनुहोस्, जब सम्म बुलबुले देखा पर्दछ। फ्लिप र कुकुर दुवै पक्षहरू हल्का सुनहरा भूरी हुन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 381 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 556 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 8 जी |