एपलेसाउसे केएलबासाका लागि यो सजिलो पाँच इन्जेन्ट्री क्रोकपोट एपटेकर रिसेप्टरलाई हृदयघात भोजनको सुरुवात गर्नुहोस्। यो धनी र मीठो र मसालेदार, भूरी शर्करा र सरसफाइको साथ। यदि तपाईं साँच्चै सरसफाइलाई प्रेम गर्नुहुन्छ भने, थप प्रकारहरू थप्नुहोस्। म आगो भुइँमा लसुन लसुन मनपराउछु म केवल मेरो स्थानीय कूपमा पुग्न सक्छु।
यदि तपाई चाहानुहुन्छ कि तपाईंले कुनै पनि पुरा तरिकाले पकाएको सॉसेज प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ केडीईबासाको स्थानमा। मेरो सॉसेज चार्ट मा एक नजर राख्नुहोस् जसको बारे मा अधिक जानकारी को लागी सॉसहरू प्रयोग गरिन्छ, र जो सेवा भन्दा पहिले पकाउनु पर्छ र जसलाई सिधा प्याकेजबाट सेवा गर्न सकिन्छ।
यदि तपाइँ अन्तिम मिनेटमा किलबासा बनाउन चाहनुहुन्छ भने, स्टोभेटोप एप्पल केलिबासा बनाउनुहोस्।
यो नुस्खा केही चावल पायलफ वा पकाएको पास्तामा मुख्य डिशको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ; केहि स्वादिष्ट चटनी माथि उठाउन को लागी। त्यस अवस्थामा, ससुरहरूलाई 2 "टुक्रामा काट्नुहोस्।
यदि एपटिजाइजरको रूपमा सेवा गर्दै, चटनीबाट सासुहरू प्राप्त गर्न साना टूथपेक्सहरू प्रयोग गर्नुहोस्, वा सानो प्लेट्स र सानो फोर्कहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड किलबासा सासाज (पूर्ण पकाएको)
- 3/4 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप chunky applesauce
- 3 चम्मच डिसन सरसफाइ
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
यसलाई कसरी बनाउने?
कोइलाबासा 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस् र ती ब्रान्ड शर्करा, सेबसेउ, सरस र लसुनले 3 3 क्वार्टर सुस्त कुकरमा गठबन्धन बनाउनुहोस्। 6-8 घण्टाको लागि कम्तीमा पकाउनुहोस् वा सुसेज राम्रो तरिकाले गरम हुन्छ र चटनी बबल हुन्छ।
यदि तपाइँसँग नयाँ तातो खाना पकाउने क्रोकोपोट छ भने, गरम नभएसम्म 4-6 घण्टाको लागि कम पकाउनुहोस्। किनभने यो व्यञ्जनहरू चिनीमा उच्च छ, यसले सजिलै जलाउन सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 243 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 38 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |