यहाँ खाना पकाउन निर्देशनहरू संग सुँगुर 5-ताराको पोर्क भुनाको लागि अन्नपूर्ण छ। रातोरातमा रातो रौतहट हुन्छ र त्यसपछि ढिलो कुकरमा पकाइएको छ।
एक पोर्क लिइन , क्यानर, वा अर्को पोर्क काट्ने खारेज गर्न यो मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्। ओवन वा ग्रिल वा rotisserie मा मरिच गरिएको सुँगुरको रूख पकाउन नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/2 कप पानी
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच साइडर सिरका
- 2 tablespoons Worcestershire sauce
- 1 क्लोभ लसुन, मिनिसिड (वा लगभग 1/2 चम्मच लसुन ग्रेन्युल्स वा पाउडर प्रयोग गर्नुहोस्)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1/8 चम्मच केनी मिर्च
- 1 पोर्क भुना (ढोका, ब्लेड, वा कंधे)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम्बाइन क्याचअप, पानी, भूरा शर्करा, सिरका, वर्कसेर्सरी सॉस, लसुन, नमक, कालो मिर्च, र सेनी।
- ठूलो खाना भण्डारण बैगमा वा एक नरिवल कन्टेनरमा पोर्क रोस्ट राख्नुहोस्। कन्टेनर राख्नुहोस् वा बैग मुछाउनुहोस् र रातो रात मा पोर्क फ्रिज गर्नुहोस्। कहिलेकाहीँ पोर्चुगललाई लुगा राखेर राख्नुहोस्।
- मरिचको लगभग 1/2 कपको साथ क्रकपोटमा पोर्कको पोर्क रोस्ट राख्नुहोस्।
- कवर गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्। कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र 6 देखि 8 घण्टाको लागि खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा रूख निविदा नभएसम्म। पोर्क लियोन वा टेंडरलोनले पोर्क क्यानर भन्दा कम समय लिनेछ, र शायद 6 घण्टा भन्दा कम हुनाले यदि तपाईं टुक्रा गर्न चाहानुहुन्छ - धान नगर्नु - एक पोर्क लिइन रोस्ट। USDA को अनुसार, पोर्कको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 145 एफ छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 115 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |