यो नाशपाती रेशम पोर्क वा चिकनसँग स्वादिष्ट छ, वा स्यान्डविचमा केही फैलाउँछ।
सबै सामग्री तयार छ र तपाईं सुरु गर्नु अघि जार र लिड तयार पार्नुहोस्। केही उपयोगी सुझावहरूको लागि घर क्यान्सरको लागि जार र खाना तयारीमा यो लेख हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 पाउन्ड फर्म नाशपाती (लगभग 40, पिक्सेल, कोर, तिमाही)
- 2 हरित बेल काली मिर्च (बीउ र तिमाही)
- 2 रातो काली मिर्च (बीउ र तिमाही)
- 2 पाउन्ड प्याज (लगभग 7 देखि 8 माध्यम, पिक्सेल र तिमाही)
- 5 कप सेतो सिरका
- 4 कप शर्करा
- 2 1/2 चम्मच नुन
- 2 tablespoons
- पूरै मिश्रित पान्जिङ मसला
- 2 चम्मच हल्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
खाना चक्कु प्रयोग गर्दै, नाशपाती, घंटी मिर्च , र प्याज सँगसँगै पीस गर्नुहोस्।
एक कलरडर मा जमीन को मिश्रण को सबै अतिरिक्त तरल को निकास को लागि राख्नुहोस।
एक ठूलो अपरिचित केतलीमा, सिरका, चिनी, नमक, अनुहारको मसाले, र हल्का ठूलो केटीमा संयोजन गर्नुहोस्। 10 मिनेट उड
केतलीमा जमीन फल र सब्जहरू जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। 15 मिनेट उड्नुहोस्।
छिमेकीले न्यानो बाँधिएको जारमा छिटो र छिटो छिटो पार्नुहोस्।
उबलने पानीको क्यानरमा 15 मिनेटको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्, वा 1001 देखि 6000 फिटको अङ्कको लागि 20 मिनेट। 6,000 फिट भन्दा बढी, 25 मिनेटको लागि प्रक्रिया।
भुटेको वा ग्रील्ड माछाको साथ रेशम सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
Chow Chow - Green Tomato Relish
बगैंचाको कर्कर र हरियो टमाटरहरूसँगको सम्बन्ध
तपाईंको भान्साबाट उपहार: जारहरूमा मिक्सहरू र अन्य खाद्य उपहार व्यञ्जनहरू र विचारहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1168 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,938 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 294 g |
| आहार फाइबर | 33 जी |
| प्रोटिन | 6 g |