यो द्रुत रोटी भनेको गर्मी र मीठो बीचको सही सन्तुलन हो। र यसमा कुनै पाक पाउडर छैन, जुन पछि पछि लाग्न सक्छ। यदि तपाईं जेलापेनस मनपराउनुहुन्न भने, उनीहरूलाई छोडिदिनुहोस् र यो ढोका, कचौरा अझै पनि अचम्मबाट बाहिर आउनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 2/3 कप शर्करा
- 2 ठूलो अन्डा
- 1 कप तितली
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप पहेंलो कर्नेल
- 1/4 कप jalapeno मिर्च (diced)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 375 डिग्री फारेनहाइट सम्म।
2. ठूलो ठूलो कटोरामा, पिसाब मक्खन र चिन्ता सँगसँगै बिस्कनुहोस्। संयुक्त सम्म अण्डा र बिस्क जोड्नुहोस्। तितली र बेकिंग सोडा जोड्नुहोस्, र जोड्नुहोस्। आटा, cornmeal, मिर्च, र नमक जोड्नुहोस्। स्पट्युला प्रयोग गर्दा मात्र मिश्रण नभएसम्म। मिश्रण नगर्नुहोस्।
3. बिस्तारै बिस्तारै 8 इन्च स्क्वायर प्यान वा पाक बनाउने डिशमा छान्नुहोस्। 35 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा बीचमा दाँतपट्टि घुसाउँदा सफा आउनेछ।
कटौती गर्न कम्तिमा 15 मिनेटको लागि शान्त गरौं।
4. तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 298 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 131 मिलीग्राम |
| सोडियम | 300 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |