यो सजिलो जर्मन खट्टा क्रीम सलाद ड्रेसिङ ( नमस्कारोसिस ) नुस्खा स्वादिष्ट छ तर यसमा विभिन्न प्रकारको (कम सेरुसेना ) संग बनाइन्छ ।
यो तपाईंको चाँदीको पछाडीमा अवस्थित सामग्रीबाट छिटो आउछ। यसलाई प्रयास गर्नुहोस् र तपाईं कहिल्यै फेरि सलाद ड्रेसिङबाट भाग्न सक्नुहुन्न। यो व्यवसायिक ड्रेसिंग भन्दा वोसोमा पनि कम छ र कुनै संरक्षक, भित्ताहरू, वा चिनी थपिएको छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 2 चम्मच पानी (वा दूध, वा
- क्लब सोडा )
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच बेल्युल (पाउडर)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच काली मिर्च (तातो पानी)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच
- अरेगन (सूखे)
- वैकल्पिक: 2 चम्मच प्याज (रातो, पतले माइनर)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
- वैकल्पिक: 1 ड्यास केनी मिर्च
- वैकल्पिक: 1 चम्मच सरसफाइ (मध्यम-तीव्र
- जर्मन शैली)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरामा, ड्रेसिंग स्थिरता सम्म पुग्न नसक्ने गरी पानी वा दूध वा क्लब सोडा संग एक साथ खुकुरी कष्ट।
- ठुलो सेवा गर्नुहोस्। 1 हप्ता सम्म फ्रिजमा राखिएको स्टोर।
विविधताहरू
- पाउडर बइलोन, मरिच र अयगान्डो जोड्नुहोस्, तपाईंको औंलाहरू बीच कुच्याउनुहोस्, र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। यदि तपाइँ मनपर्छ प्याज थप्नुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि तिनीहरू पक्कै मानेका छन्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- मिर्च पाउडर र केनी मिर्च जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- सरसफाइ जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
जर्मन सोर्स क्रीम सलाद ड्रेसिंग को लागि सुझाव सेवा
यो ड्रेसिङ एक हिम हिमपात लेटुस र टमाटर सलाद वा चेरी टमाटर र गाजर को रूप मा गाजर संग बनाइन्छ। यो एक टुक्रा टुक्रा गाजर सलाद मा एक प्राकृतिक र Waldorf शैली सलाद को लागि ड्रेसिङ को रूप मा। र मासु fondue ( fleischfondue ) को लागि एक चटनी को रूप मा या यो उबला भयो या पकाया आलु को लागि टपिंग को रूप मा गिनती छैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 63 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 238 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |