यो सस निश्चित रूपले बीबीक्यू रिबको उत्कृष्ट रैक बनाउँछ। चाहे वे कम स्लिम हो र ओवन मा सुस्त या पकाया हो, यो बीबीक्यू रिब सॉस को गर्मी को एक स्पर्श, थोडा धुग र स्वाद को एक धेरै जोड देगा। सधैँको रूपमा, कोनीन को मात्रा लाई समायोजित भनिन्छ जसलाई तपाईंको स्वाद अनुरूप राख्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप / 475 केचअप
- 1/3 कप / 80 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 1/4 कप / 60 एमएल मिनिड प्याज
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल पानी
- 3 लौह लसुन कुचल
- 1 चम्मच / 15 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल टमाटर पेस्ट
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- तरल धूम्रपान
- 1 चम्मच / 5 एमएल सुक्खा सरस
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेनी (वैकल्पिक)
- ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
1. प्याज र पानी एक puree मा मिश्रण। एक मध्यम गर्मी मा एक मध्यम सॉसप को गरम करो। जैतून का तेल जोड्नुहोस्। जब तेल न्यानो हुन्छ, प्याज पूरैमा राख्नुहोस्। 2-3 मिनेटको लागि सिम्मर बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्। 12-15 मिनेटको लागि राम्ररी मिक्स गर्नुहोस् र कम गर्नुहोस्।
2. एक पटक पकाएको, लगभग 30 मिनेटको प्रयोग गर्नु अघि ससलाई कोठाको तापमानमा ठोक्कियो। यदि अगाडि बढ्नुहुन्छ भने एक वाटाइट कन्टेनरमा राख्नुहोस् र फ्रिजमा एक हप्तासम्म भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |