परम्परागत रूपमा, मेम्फिस बार्बीसेउ बिना चटनीको रूपमा सेवा गरिन्छ। तथापि, किनकि नियमहरू तोडिएका छन्, धेरै मेम्फिस बीबीक्यू जोडहरूसँग सोसाइन्सहरू छन्, वा छेउमा वा विशेष क्रम द्वारा। यो चटनी एक धनी सॉस मा मेम्फिस बारबेक्यू को जटिलता कैप्चर गर्दछ जुन गर्मी को संकेत संग एक मिश्रण या मीठा र सिरका छ। एक राम्रो मेम्फिस बारबेक्यू सस धेरै टमाटर आधारित सॉस भन्दा पतला छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1/2 कप / 120 एमएल पानी
- 1/4 कप / 60 एमएल शुद्ध प्याज
- 2 चम्मच / 30 एमएल मिस्ड लहसुन
- 2 चम्मच / 30 एमएल मक्खन
- 2 चम्मच / 30 एमएल गुलाब
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 1 tablespoons / 15 ml
- तयार पारियो
- 1/2 tablespoon / 7.5 ml Worcestershire sauce
- 1/2 tablespoon / 7.5 ml paprika
- 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल
- हल्का मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे अयगानो
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे थिम
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम गर्मीमा साउसेपमा मक्खन मक्खन। 2-3 मिनेटको लागि प्याज र सेन्ट थप्नुहोस्, कहिलेकाहीँ अँध्यारोमा। लसुन थप्नुहोस् र 15-20 सेकेण्डका लागि पकाउनुहोस् वा जब सम्म यो सुँगुर हुन्छ। लसुन जलाउन नदिनुहोस् वा चटनीले कडा हुन सक्छ। बाँकी सामग्रीहरू (अन्तिम सिरका) थप गर्नुहोस्, गर्मी घटाउनुहोस् र 12-15 मिनेटको लागि कम माथि उकालो गर्नुहोस्। प्रत्येक पटक प्रायः हलचल गर्नुहोस्।
2. चटनी हटाउनुहोस् गर्मी बाट र 20 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्।
तैयारी पछि 1 हप्ता सम्म फ्रिजमा वायुटाइट कन्टेनर वा जार फ्रिज प्रयोग गर्नुहोस् वा भण्डारण गर्नुहोस्।
3. एक समयमा 30 सेकेन्डका लागि चकनाचुस चट्याउने कोठा कोठाको तापमान सम्म पुग्छ। छेउमा सेवा गर्नुहोस्।
कुनै पनि खाना र तरकारीमा चटनी प्रयोग गर्नुहोस्। यो साइड सॉस वा तालिका सॉसको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 375 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |