यो घंटी मिर्च एक ग्रेट सॉस मा ग्रील्ड र लेपित गरिन्छ, तपाईंलाई एक साइड डिश को लागि एकदम काली मिर्च, टपिंग वा घटक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो रातो काली मिर्च, तिमाही
- 2 ठूलो हरी घंटी मिर्च, तिमाही
- 1/4 कप (60 एमएल) लाल शराब सिरका
- 2 चम्मच (30 एमएल) मिनिड रातो प्याज
- 1 चम्मच (15 एमएल) डिजोन सरसफाइ
- 4 लसुन लौह, मिनिसिङ
- काली मिठो स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
1. Preheat ग्रिल। सानो कटोरामा सरस, प्याज, लसुन र काली मिर्च जोडन्छ। गीला काली मिर्च र सरस मिश्रण संग ब्रश राख्नुहोस्। हल्का रूपमा खारेज नभएसम्म कुकुर गर्नुहोस्, तर त्यसो गर्नुहोस्। अर्कोतिर ब्रश गर्नुहोस् र खैरो नभए सम्म पकाउनुहोस्, तर जलाएको छैन। खुट्टाको अनुहारमा नरम हुनु पर्छ।
2. बाँकी अन्नको साथमा गरम वा चिसो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 79 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 53 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |