यो लोकप्रिय चावल र टुना सलाद जोडाहरू लगभग कुनै पनि माछा, चिकन वा माछाको खाना खाने।
रङ र बनावटको लागि विभिन्न सब्जियों को कोशिश गरेर सलाद देखि अलग करो। (म रंगीन घंटी काली मिर्च वा पकाएको मटर र मक प्रयोग गर्न को लागी वैकल्पिक।) कटा टमाटर, या तो सादा वा सानो नमक र काली मिर्च संग अनुभवी, एक स्वादिष्ट गार्निश बनाउनुहोस्।
तपाईंले पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ कि केहि मोरक्किन्सले हल्का विनाश्रेटसँग सलाद टाउको छ, तर मलाई यो राम्रोसँग मनपर्छ।
आफैलाई वा पारंपरिक मोरक्को सलाद प्लेट को भाग को रूपमा चावल र टुना सलाद सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप लामो अन्न अन्न सेतो चावल
- 1/4 देखि 1/2 कप पतला कटा रंगीन घंटी मिर्च (वा अन्य सब्जिहरु)
- 1/4 देखि 1/2 कप टुना
- 4 चम्मच वनस्पति तेल (वा ट्यूनाबाट तेल प्रयोग गर्नुहोस्, यदि चाहेको हो)
- 1/4 कप मेयोनेज
- 2 चम्मच नींबू रस
- 3/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- चावलहरू दिशा अनुसार पकाउनुहोस्। (सामान्य नियमको रूपमा, एक कप चावल धीरे-धीरे हुन सक्छ, पानीमा अवशोषित नभएसम्म 2/4 कप पानीको पानी, 2/4 कप पानीमा ढाक्दछ।) चावललाई सलाद मिलाउनुअघि राम्रो तरिकाले ठुलो पार्नुहोस्।
- टाढा र सब्जका साथ ठूलो कटोरामा ठुलो चावल राख्नुहोस्।
- सानो कटोरा मा तेल, नींबू का रस, नमक र काली मिर्च संग मेयोनेज को मिश्रण र चावल मा जोडें। राम्रो तरिकाले सबै चीज मिलाउन हलचल। सेवाका बारेमा लगभग दुई घण्टा पहिले सलाद को ताजा गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 248 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 142 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |