टकसाल बिर्सनुहोस्, अङ्ग्रेजीले यो जग्गामा लिन्छ र यो अचम्मको कुरा हो।
यो अदरक को एक इन्फ्यूजन ब्युलिट बोरबोन मा शुरू हुन्छ, जुन तपाइँको स्वाद को आधार मा एक हप्ता सम्म लाग्न सक्छ, शायद दुई हो। मैले अदरक-व्हिस्की संक्रामक 5 दिन र केहिलाई 10 मा पूर्ण रूपमा बाहिर निस्क्यो, यद्यपि म 2 दिनमा यो जाँच गर्न थाल्छु। यो धेरै धेरै तपाईं अनावश्यक अचम्मको प्रयोगमा निर्भर हुनेछ।
एकपटक त्यो अद्भुत गन्तव्य समाप्त भएपछि, धेरै अदरकले ब्राउन शर्करासँग मिल्दो हुन्छ, बोरबोन थपिएको छ, त्यसपछि यो सबै स्पार्कलिंग सोडा संग टाढा छ। नतिजा एक आकर्षक ककटेल हो जो एक धेरै राम्रो बोरोबोन र मीठा मसाले दुवै को उत्सव हो जुन अदरक मा पाया जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/3 औंस अदरक-इन्फ्लुगर
- Bulleit Bourbon Whiskey
- 1/2 औंस कार्बनिक ब्राउन शुगर
- 1/4 औंस ताजा
- अदरक (पिक्सेल र मिनिसिङ)
- 1 1/2 औंस
- सोडा पानी
- नींबू वा चूना मोड (गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- अदरक र ब्राउन शुगर सँगसँगै सँगै नमिल्ने सम्म जब सबै चिनियाँ चिसो हुन्छ र लगभग भंग भयो।
- बोसो भंग गर्न समाप्त गर्न सोडाको ड्यास थप्नुहोस्, बोरबोनमा हलचल गर्नुहोस्।
- बर्फ, सोडा संग स्वाद र एक नींबू वा चूना मोडको साथ समाप्त हुन्छ।
(बुलिट बुटबोन व्हिस्की बाट पकाउनुहोस्)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 241 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |