यो पोर्क रिब रोस्ट अवकाश फेस्ट वा आइतवार रातीको लागि उत्तम भुनावट हो। तपाईंको कसाई एक रिब रोस्ट काटेर धेरै रिब्स जस्तै तपाईलाई तपाईको परिवार वा अतिथिको लागि आवश्यक छ। र कसाईलाई पोर्कको रैकको हड्डी फ्रान्सेलीलाई सोध्नुहोस्, हड्डियों को छोरो छोडेर छोडेर।
सुकेको सुअर पोर्क रिब रूट मसाले मिश्रणको साथमा फसेको छ र कटा सुगन्धित सब्जिहरुको मासुमा पूर्णतामा भुइँमा फसेको छ। यस स्वादिष्ट पोर्क भुराको माछा माछा आलु र सलाद वा सब्जिहरु संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 रैक पोर्क लिइन, हड्डी भित्र, लगभग 6 देखि 8 रिब्स, चिनियाँ हड्डी हटाइयो
- 2 मध्यम गाजर, कटाई
- 1 मध्यम प्याज, तिमाही, कटाई
- 2 रिबेल पनीर, कटाई
- 2 लौंग लसुन, कटा
- 2 चम्मच जैतून को तेल, विभाजित
- 1 चम्मच पेपर
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड कोर
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 450 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- यदि वांछित अतिरिक्त फ्याँटको सुँगुर रेशम ट्रिम गर्नुहोस्।
- ठूलो डच ओवन वा भारी भुइँमा प्यान्टमा, गाजरको प्याज, प्याज र अजवालीको लागि 4 वटा मिनेटको लागि जैतून का तेल 1 चम्मचमा साउथ गर्नुहोस्। लहसुन थप्नुहोस् र लगभग 1 मिनेट लामो लागि साईट गर्नुहोस्।
- सब्जियों मा पोर्क, वोसो पक्ष माथि राख्नुहोस्। बाँकी जैतून का तेल सँग रूनुहोस्।
- पेपरिका, मरिच, नमक, लसुन पाउडर, प्याज पाउडर, धनी, र केनेज जोड्नुहोस्। सबै पोर्क रोस्ट मा रूनुहोस्।
- 450 मिनेटमा रुटमा 10 मिनेटको लागि, त्यसपछि ओवन डाउन 325 एफ सम्म घुमाउनुहोस् र खाना खाने थर्मामिटरमा कम्तीमा 145 एफ * सम्मको रोस्टिङ जारी राख्नुहोस् जब भुइँमा राखिएको मोटो भागमा राखिएको हो भने हड्डी वा चिसो छुने छैन। यो भुनाको आकारको आधारमा लगभग 1 घण्टा वा बिट बढी लाग्न सक्छ।
- ढोकामा ढोकाको टाउकोमा टेंट गर्नुहोस् र यसलाई नक्काशी गर्नुअघि 10 मिनेट बाँकी रहनुहोस्।
* USDA को अनुसार, पोर्कको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 145 एफ छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 301 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 85 मिलीग्राम |
| सोडियम | 382 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 34 g |