एक ठूलो स्लापी जुन स्यान्डविचको गोप्य धीमा एक गोठालो, निविदा पेस्ट मा मासु र चटनी रमाइलो गर्दैछ। तपाईंले सधैँ स्टोपीको साथ एउटा फोलोको सेवा गर्नुपर्दछ, तर तपाईंलाई यसलाई प्रयोग गर्न कहिल्यै पर्दैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड
- दुबई मैदान मासु
- 1/2 प्याज (diced)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (diced)
- 2 कप पानी (विभाजित)
- 3/4 कप क्याचअप
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1 dash Worcestershire sauce
- 1 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- वैकल्पिक: केश गर्न स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
जमीनमा बीफ र प्याज राख्नुहोस् चिसो, ठूलो स्किलेटमा र मध्यम गर्मीमा राख्नुहोस्। बीउ सम्म सुत्न नसक्दा ब्राउन गर्न सुरु हुन्छ। यसको रूपमा पकाउँछ, मासुलाई धेरै सानो टुक्राहरूमा स्पट्युलामा तोड्नुहोस्। अझ सानो।
लसुन र हरियो काली मिर्च थप्नुहोस्। 2 मिनेट को लागि हलचल पकाना। 1 कप पानी थप्नुहोस्। एक धमनी ल्याएर, कुनै पनि खारेज बिट्स भंग गर्न स्पट्युलको साथ प्यानको तल स्क्रैप गर्दै।
केचअपमा हिउँद, भूरी शर्करा, सरसफाई, वर्कसेर्सहायर, नमक, कालो मिर्च र अन्तिम कपको पानी।
एक सिमेरमा ल्याउनुहोस्, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र 30-45 मिनेटको लागि सिम्मर गर्नुहोस्, वा नभएसम्म धेरै तरलहरू भत्काइयो, र मासु मिश्रण मोटो, धनी र निविदा हुन्छ। टेस्ट र समायोजन समायोजन गर्नुहोस्। नरम रोलहरूमा तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 350 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 971 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |