यो अनानास शिफन केक अनानासको रस र अण्डायुक्त व्यक्तिहरु र व्हाइटहरु संग केहि सब्जी वाला तेल र अन्य अवयव संग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/4 कप sifted केक आटा
- 11/2 कपले चिनो दाई दिए
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 5 अण्डा योगी, थोडा पीडा
- 3/4 कप अनानास रस, रमाइलो भयो
- 8 अन्डा सेतो
- 1/2 तृतीय चम्मच क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा कटोरामा, सुत्ने अवयवहरू सँगसँगै उचाल्नुहोस्।
- चम्मचको साथ सूखी अवयवको केन्द्रमा राम्रो लाग्यो।
- तेल, अण्डा, र अनानास रस थप्नुहोस्। धेरै राम्ररीसम्म बिजुली मिक्सरसँग बिर्नुहोस्।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा मा, अण्डा को सफेद र क्रीम को क्रीम को संयोजन।
- धेरै ठिक चोटहरूलाई हराउनुहोस्।
- एक पतली स्ट्रीममा पहिलो ब्याटर अण्डा को सफेदमा राख्नुहोस्, सजिलै संग मिश्रित सम्म तहमा।
- एक अनियमित 10-इन्च ट्यूब प्यानमा राख्नुहोस्; 32 मिनेट एफ मा 55 मिनेट को लागि सेंकना। तापमान बढाउनुहोस् 350 एफ र बेक 10 मिनेट लामो। प्यान उल्टाउनुहोस् र ठोक्नुहोस्।
सम्बन्धित अनानास केक व्यञ्जनहरू
- अनानास पौंड केक
- अनानास माथि उल्लेखित केक
- जुडीको अनानास केक
- अनानास स्किलेट केक
- अनानास लोफ केक
- पेना कोलाडा रोटी
- Hummingbird केक
- अनानास नट क्विक रोटी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 264 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 87 मिलीग्राम |
| सोडियम | 310 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |